O FIRMIE

Lubvet jest lokalnym dystrybutorem produktów leczniczych weterynaryjnych. Współpracujemy ze wszystkimi importerami i producentami leków w kraju, a dzięki zawiązaniu grupy zakupowej oferujemy naszym klientom bardzo korzystne ceny. Stanowimy realną konkurencję dla największych dystrybutorów w Polsce.

Działamy nieprzerwanie od ponad dwudziestu lat. Naszym klientom gwarantujemy konkurencyjne ceny, wysokie stany magazynowe, dostępność nowości i wszelkich promocji. Zapewniamy przejrzyste zasady współpracy, niezawodny transport i przyjazną politykę kredytową.

Klienci mają do wyboru kilka sposobów dokonywania zamówień: osobiście, telefonicznie, mailowo, za pomocą aplikacji online, a w niedalekiej przyszłości także przez aplikację na smartfony.

Zamówienia klientów z województw: lubuskiego, zachodniopomorskiego i wielkopolskiego realizujemy własnym transportem. Pozostałe województwa obsługiwane są przez specjalistycznego operatora logistycznego.

Jeśli chciałbyś zostać naszym klientem skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo bądź za pomocą formularza w zakładce kontakt.

Zapraszamy do współpracy.